Zavřít

Náš tým

Renata Pidrman

Lekce:
Indoor Cycling (Spinning)
Závěsný systém (TRX)
Kruhový trénink
Tabata
Osobní trenér/ka

Usměvavá maminka dvou holčiček, která má ráda cestování, vaření, četbu a trávení volného času s rodinou a přáteli.

Indoorcyclingu jsem podlehla už v roce 2007 na vysoké škole a skoro stejnou dobu ho i vykonávám jako instruktorka. Protože jsem se s rodinou několikrát přestěhovala, vyzkoušela jsem mnoho různých spinningových studií, kde jsem posbírala cenné zkušenosti, jež se snažím naplno využít při svých hodinách. Pro zajímavost chci zmínit moje působení na vojenské základně NATO v Německu, kde jsem předcvičovala v letech 2016-2019, takže není problém pro Vás připravovat tréninkové bloky v anglickém jazyce.

Kromě Indoorcyclingu, který je mojí absolutně největší vášní, mě můžete potkat i na lekcích kruhového tréninku, TABATY a závěsného systému (TRX). Do svých hodin dávám maximum. Hraju si ráda s hudbou a častokrát u mě narazíte na tematické hodiny plné překvapení, na kterých se rozhodně nebudete nudit a kousek Vašeho dresu nezůstane suchý.

Kromě kurzů pro provádění zmíněných lekcí jsem v roce 2019 absolvovala i akreditovaný kurz instruktora fitness v Brně, pravidelně navštěvuji vzdělávací semináře a zajímám se o správné stravování. Ráda se vším poradím a pomůžu, proto se na mě neváhejte obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Michaela Buchtová

Lekce:
Kruhový trénink
Core & Fit
Osobní trenér/ka

Jaká byla moje cesta?

Vyrůstala jsem ve sportovní rodině, takže pohyb a sport pro mě byl samozřejmostí. 8 let jsem se věnovala atletice na závodní úrovni, následně jsem se více, díky studiu na sportovní fakultě, začala zajímat o fitness a stravu. Momentálně se věnuji silovému tréninku, aktivnímu pohybu a zdravé stravě.

V roce 2023 jsem dokončila 5leté studium na Masarykově univerzitě, v oborech Regenerace a výživa ve sportu a Kondiční trenér. Také jsem absolvovala různé kurzy, které mi napomáhaly rozšířit znalosti v této oblasti. Momentálně poskytuji služby osobního trenéra a výživového poradce.

V Gym Permoník působím jako fitness trenérka. Specializuji se na lekce kruhového tréninku a Core & Fit. Dále také nabízím služby osobního trenéra pro běžnou veřejnost od začátečníků až po pokročilejší sportovce. Také se spolu můžeme podívat na úpravu a sestavení vašeho jídelního plánu.

Při skupinových lekcích kladu velký důraz na správné provedení daného cviku, abychom předešli zranění a těžili jsme benefity, které cvičení přináší. Každý si volí intenzitu cvičení sám, dle své pokročilosti. Každý je vítán. Na lekcích procvičíme a posílíme celé tělo.

Každý jsme jiný a přístup ke klientům je individuální. Jedno nás ale spojuje. A to je láska ke sportu, chuť pečovat o své zdraví a tělo.

Těším se na vás!

Eva Grossová

Lekce:
Fit & Strong Body

Střeštěná pohodářka se smyslem pro humor, s vášní ke sportu, pozitivním vztahem k jídlu. Ráda se také podívá na dobrý film a někdy je z ní seriálový maniak. V současnosti věnuje většinu času jednomu lumpíkovi.

Sport je mojí součástí už od dětských let. V první třídě základní školy jsem začala hrát badminton. Na druhém stupni jsem v tělesné výchově přičichla k volejbalu a na nějaký čas jsem se věnovala oběma sportům. To bohužel nebylo dlouhodobě udržitelné, protože pokud jsem chtěla být v něčem dobrá, musela jsem dát přednost jen jedné aktivitě. Vybrala jsem si volejbal. Posléze jsem hrála i za brněnský tým, kde byla součástí tréninků i posilovna. V té jsem se natolik vzhlédla, že jsem ji začala navštěvovat i mimo volejbal. Pro vypadnutí ze stereotypu (třikrát týdně trénink, o víkendu zápasy) jsem navíc začala zkoušet různé skupinové lekce. Bylo mi jedno co, ale hlavně si vyčistit hlavu. Po letech studia se blížila promoce na vysoké škole a nástup do zaměstnání. Tím se vše změnilo. Na volejbal už nebylo tolik času a fitness se nabízelo jako skvělá pohybová alternativa k sedavému zaměstnání. A tak se ze mě stala lektorka skupinových lekcí. Teď už tomu bude 10 let a moc mě to baví.

Na lekcích můžu působit jako pedant. Dávám si záležet na správné provedení cviků, snažím se z klientů dostat maximum, protože vím, že na to mají…jen je potřeba některé trošku postrčit. Každý pohyb má smysl, ale proč ho nedělat co nejlépe, když už se k němu dokopeme.

Na všechny se moc těším a věřím, že se na lekcích i zasmějeme.

Eva Nevrtalová

Lekce:
Jóga

Máma jedné čertice, která je pro ni tou největší učitelkou. Miluje život ve všech jeho odstínech.

Mám ráda komunikaci s lidmi a sdílení toho, co pro mne v životě znamenalo hlubokou proměnu a to je jóga, kterou předávám již osm let po absolvování kurzu Body & Mind v Brně.

Jóga jako spojení těla a mysli a emoční krajiny, která provází každou asanou, se pro mne stala láskou na celý život.

Uvědomění si dechu a pohybu se může stát meditací. Šťastné tělo potřebuje nejen fyzický pohyb, ale i duševní pohodu, lásku v srdci a tu správnou "vyživenost", aby všechny orgány v těle mohly fungovat tak, jak mají. To vše se budeme spolu na lekcích snažit objevit a přenést do každodenního života.

Jitka Urbánková

Lekce:
Závěsný systém (TRX)

Jana Bartková

Lekce:
Bioenergetické cvičení

Tělo vnímám jako místo uložení životního příběhu. Dává nám také možnost zpracování této osobní zkušenosti. Psychika člověka je pevně zakotvena v těle a skrze realitu těla také dosažitelná. Jsem psycholožka a práci s tělem se věnuji od roku 2005. Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Absolvovala jsem pětiletý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik zaměřený na práci s tělem vedený Eli Weidenfeldem. Vedle něho jsem absolvovala program celoživotního vzdělávání na Pražské psychoterapeutické fakultě.

Při skupinovém cvičení nechávám prostor pro experimentování a poznávání vlastního těla a prožívání při někdy i poměrně namáhavých cvicích. Přesto bioenergetika respektuje několik principů.

Prvním pravidlem je, že cvičení neděláme na výkon. S nikým nesoutěžíme. Snažíme se celou dobu pouze respektovat své fyzické možnosti.

Dalším podstatným principem je volné dýchání. Naše tělo má tendenci v zátěži zadržovat dech, ve stresu nedýcháme nebo dýcháme jen povrchně. Cvičení nás také vystavuje nepohodlí a stresu, je pro nás zátěží, a proto je důležité po celou dobu nezapomínat volně dýchat.

Uzdravení se a uzdravování se, je přirozená schopnost našeho organismu. S touto schopností jsme se narodili. Tuto dovednost je ale potřeba rozvíjet a pečovat o ní, jinak bude uvadat, až bude úplně zapomenuta.

Ať se děje cokoliv, nezapomínejte dýchat

Eva Čechová

Lekce:

Eva Bartoš Mandelíková

Lekce: