Zavřít

Rezervace

   Rezervovat
Pravidla pro rezervace

Rezervaci provedete pouze elektronicky v rámci rezervačního systému na webových stránkách GYM PERMONÍK.

Online rezervace se stává závaznou po provedení potvrzení, které Vám přijde na Vámi uvedenou e-mailovou adresu při vytváření rezervace. Po tomto potvrzení je pro Vás rezervace platná. Uhrazení lekce probíhá před samotnou lekcí na recepci studia GYM PERMONÍK v Zastávce formou jednorázového vstupu nebo předložením zakoupené permanentky studia.

Lekce se uskuteční při min. počtu 4 zájemců. V případě zrušení lekce z důvodu malého počtu rezervací, budete dvě hodiny předem informováni prostřednictvím e-mailu. Berte prosím ohledy na vyučující lektory i ostatní klienty. Zvažte tedy prosím pečlivě své rezervace tak, abyste případně byli schopni se z rezervačního systému odhlásit včas. V případě, že jste na vybranou lekci evidováni pouze jako „náhradník“ a uvolní se místo, dostanete automatickou zprávu o rezervaci e-mailem.

Prosím dostavte se na lekci minimálně deset minut před jejím začátkem. Pozdní příchody ruší ostatní klienty.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

Pravidla pro rušení rezervací

Každá zarezervovaná lekce lze zrušit nejpozději 12 hodin před začátkem lekce. Zrušení provedete pomocí odkazu v rezervačním emailu, který jste při rezervaci obdrželi. Pokud zrušíte rezervaci po uplynutí 12 hodinové lhůty před začátkem lekce nebo se na lekci nedostavíte, budete povinni uhradit cenu vstupného (jednorázový vstup nebo vstup z permanentky) na následující lekci.

Z workshopu/semináře je nutné se odhlásit nejpozději 48 hodin před jeho zahájením, nebo je možné za sebe poslat náhradu. Při nedodržení se hradí storno poplatek 100% z ceny.

Individuální lekce je nutno telefonicky zrušit s daným instruktorem nejpozději 12 hodin předem. Při odhlášení 4-12 hodin před lekcí včetně je účtován poplatek 50% z ceny a méně jak 4 hodiny je účtováno 100% z celkové částky.

GDPR

Zasláním rezervace udělujete souhlas studiu GYM PERMONÍK se sídlem 1. Máje 5, Zastávka (dále jen „správce“), aby ve smyslu nařízení č. 679/2016 o ochraně osobních údajů fyzických osob (též známé jako „GDPR“) zpracovával tyto osobní údaje: Jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo. Tyto osobní údaje je nutné zpracovat pro účel rezervace skupinových lekcí, seminářů a workshopů. Údaje budou správcem zpracovávány po dobu nezbytně nutnou k naplnění účelu, nebo do odvolání souhlasu.