Zavřít

Lektorky

Renata
Pidrman

Lekce:
Indoorcycling
Kruhový trénink
TABATA
Závěsný systém (TRX)

Usměvavá maminka dvou holčiček, která má ráda cestování, vaření, četbu a trávení volného času s rodinou a přáteli.

Indoorcyclingu jsem podlehla už v roce 2007 na vysoké škole a skoro stejnou dobu ho i vykonávám jako instruktorka. Protože jsem se s rodinou několikrát přestěhovala, vyzkoušela jsem mnoho různých spinningových studií, kde jsem posbírala cenné zkušenosti, jež se snažím naplno využít při svých hodinách. Pro zajímavost chci zmínit moje působení na vojenské základně NATO v Německu, kde jsem předcvičovala v letech 2016-2019, takže není problém pro Vás připravovat tréninkové bloky v anglickém jazyce.

Kromě Indoorcyclingu, který je mojí absolutně největší vášní, mě můžete potkat i na lekcích kruhového tréninku, TABATY a závěsného systému (TRX). Do svých hodin dávám maximum. Hraju si ráda s hudbou a častokrát u mě narazíte na tematické hodiny plné překvapení, na kterých se rozhodně nebudete nudit a kousek Vašeho dresu nezůstane suchý.

Kromě kurzů pro provádění zmíněných lekcí jsem v roce 2019 absolvovala i akreditovaný kurz instruktora fitness v Brně, pravidelně navštěvuji vzdělávací semináře a zajímám se o správné stravování. Ráda se vším poradím a pomůžu, proto se na mě neváhejte obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Lucie
Obleser

Lekce:
Indoorcycling
Kruhový trénink
Závěsný systém (TRX)

Lucy....ukecaná, vysmátá, věčně pozitivně naladěná..občas „šašek"..se snahou šířit tu dobrou náladu mezi lidi.

Pracuji jako zdravotnický záchranář na ZZS a ARO. Mám ráda psy a zvířata obecně, taky léto, moře, hory….je toho moc. Miluji sport, hlavně běh, Indoorcycling, TRX a „kruháč“. Smích, sport a dobrá káva jsou moje drogy..neumím si bez nich představit den.

Sport jako takový mě chytl někdy v 16 letech, kdy jsem si začala uvědomovat, že moje postava není ideální, a že by to chtělo dát pár kilo dolů. Bylo mi jasné, že ta cesta nebude jednoduchá, a že rozhodně nebude na chvíli. Začala jsem na sobě pracovat, změnila kompletně vše, celý životní styl, přístup k životu, stravu a přidala sport. Výsledky se začaly dostavovat… Ráda bych motivovala další lidi, že opravdu, když člověk chce, dokáže cokoliv…důležité je, si za tím jít. Jít a nepřestat!

Kromě hodin "spinnu", TRX a „kruháče“, které budou nabité dobrou náladou a skvělou hudbou, Vám můžu nabídnout ještě tejpování, když bude něco bolet. Můžu Vám poradit s jídelníčkem a stravou obecně. Budu se těšit. Opatrujte se!

Životní motto: Život patří těm, co se neposerou /Charles Bukowski/.

Eva
Nevrtalová

Lekce:
JógaMáma jedné čertice, která je pro ni tou největší učitelkou. Miluje život ve všech jeho odstínech.

Mám ráda komunikaci s lidmi a sdílení toho, co pro mne v životě znamenalo hlubokou proměnu a to je jóga, kterou předávám již osm let po absolvování kurzu Body & Mind v Brně.

Jóga jako spojení těla a mysli a emoční krajiny, která provází každou asanou, se pro mne stala láskou na celý život.

Uvědomění si dechu a pohybu se může stát meditací. Šťastné tělo potřebuje nejen fyzický pohyb, ale i duševní pohodu, lásku v srdci a tu správnou "vyživenost", aby všechny orgány v těle mohly fungovat tak, jak mají. To vše se budeme spolu na lekcích snažit objevit a přenést do každodenního života.

Petra
Horáčková

Lekce:
Závěsný systém (TRX)
Pilates
SM systém
TABATA

Trenérka se sedmi lety zkušeností v oblasti skupinových lekcí, která miluje to, co dělá a dělá to na 200 %. Když na chvíli přestane být mámou tří dětí, stane se z ní cílevědomý a motivovaný blázen do fitness.

Nedílnou součástí mého života je pohyb. Mám ráda dlouhé procházky se psem, tvrdou dřinu v posilovně i úžasnou atmosféru skupinových lekcí. Jelikož jsem několikanásobnou mámou, vím, jak je důležité hýbat se a nezahálet. Nejdůležitější ovšem je, se hýbat správně. Proto jsem si vybrala cestu vzdělávání se v oblasti zdravotní tělesné výchovy a v roce 2019 jsem v Brně absolvovala rekvalifikační kurz se zaměřením právě na zdravotní tělesnou výchovu. Získané vědomosti jsem si v průběhu minulých let navíc doplnila o kurzy pánevního dna a SM systému (Stabilizační a Mobilizační Systém) 1A + 1B + 1C + 1D. Protože zdravý životní styl není jen o pohybu samotném, ale jeho nedílnou součástí je i stravování, absolvovala jsem také kurz sestavování jídelníčku.

Svoje lekce se snažím přizpůsobit nárokům klientů, motivovat je k lepším výkonům, efektivně pro ně uplatňovat své dovednosti a nadchnout je pro svět fitness.

Těším se na Vás na mých lekcích!

Jana
Bartková

Lekce:
Bionenergetické cvičení

Tělo vnímám jako místo uložení životního příběhu. Dává nám také možnost zpracování této osobní zkušenosti. Psychika člověka je pevně zakotvena v těle a skrze realitu těla také dosažitelná. Jsem psycholožka a práci s tělem se věnuji od roku 2005. Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Absolvovala jsem pětiletý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik zaměřený na práci s tělem vedený Eli Weidenfeldem. Vedle něho jsem absolvovala program celoživotního vzdělávání na Pražské psychoterapeutické fakultě.

Při skupinovém cvičení nechávám prostor pro experimentování a poznávání vlastního těla a prožívání při někdy i poměrně namáhavých cvicích. Přesto bioenergetika respektuje několik principů.

Prvním pravidlem je, že cvičení neděláme na výkon. S nikým nesoutěžíme. Snažíme se celou dobu pouze respektovat své fyzické možnosti.

Dalším podstatným principem je volné dýchání. Naše tělo má tendenci v zátěži zadržovat dech, ve stresu nedýcháme nebo dýcháme jen povrchně. Cvičení nás také vystavuje nepohodlí a stresu, je pro nás zátěží, a proto je důležité po celou dobu nezapomínat volně dýchat.

Uzdravení se a uzdravování se, je přirozená schopnost našeho organismu. S touto schopností jsme se narodili. Tuto dovednost je ale potřeba rozvíjet a pečovat o ní, jinak bude uvadat, až bude úplně zapomenuta.

Ať se děje cokoliv, nezapomínejte dýchat